Попуст!

Cersanit Grey glossy 25×75

555 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

10.5mm

Димензија

25×75 cm

Колекција

Structure pattern

Пакување

1.12m2

Пакување во кутија

6 плочки

Потекло

Полска

Производител

Cersanit

Тежина

19,83kg/пакување

Состав

керамика

Употреба

Внатре

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Cersanit Grey glossy 25×75”