Попуст!

Cersanit Delicate lines grafite structure 25×75

524 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Дебелина

10.5mm

Димензија

25×75 cm

Колекција

Delicate lines

Пакување

1.12m2

Пакување во кутија

6 плочки

Потекло

Полска

Производител

Cersanit

Состав

керамика

Тежина

19,83kg/пакување

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Cersanit Delicate lines grafite structure 25×75”

Можеби ќе ви се допадне и...