Плочки Cersanit Basicone Oak Time Brown

780 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Димензија

29.8×59.8 cm

Колекција

Basicone

Пакување

1.6m2

Потекло

Полска

Производител

Cersanit

Состав

Вештачки гранит

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Cersanit Basicone Oak Time Brown”

Можеби ќе ви се допадне и...