Плочки Cersanit Basicone Oak Time Beige

780 ден

Карактеристики

Димензија

29.8×59.8 cm

Колекција

Basicone

Пакување

1.6m2

Потекло

Полска

Производител

Cersanit

Состав

Вештачки гранит

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Cersanit Basicone Oak Time Beige”