Cersanit Artistico Way White

720 ден

Единица мерка: m²
Керамичка плочка изработена од бела глина.

Карактеристики

Производител

Cersanit

Димензија

25×75 cm

Боја

Бела

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Cersanit Artistico Way White”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *