Cersanit Artistic way white 42×42

720 ден

Единица мерка m2

Шифра: 4367 Категории: ,

Карактеристики

Дебелина

8.5mm

Димензија

42x42cm

Колекција

Artistic way

Пакување

1.41m2

Пакување во кутија

8 плочки

Потекло

Полска

Производител

Cersanit

Состав

Bештачки гранит

Тежина

27 kg /пакување

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Cersanit Artistic way white 42×42”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *