Ceresit Thermo Universal Лепило за стиропор и рабицирање

500 ден

Thermo Universal е наменет за лепење експандиран полистерен и формирање тенок слој во комбинација со стаклена мрежа CT 325. Се користи за нови ѕидови и на постоечки објекти кои треба да се изолираат.

Карактеристики

Пакување

вреќа

Потекло

Србија

Производител

Ceresit

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Потрошувачка

5kg/m2

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ceresit Thermo Universal Лепило за стиропор и рабицирање”