Ceresit CT 83 Лепило за стиропор 25kg

440 ден

Карактеристики

Пакување

вреќа

Потекло

Србија

Производител

Cersanit

Тежина

25kg

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Потрошувачка

5kg/m2

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ceresit CT 83 Лепило за стиропор 25kg”