CSA Set Dress Dark 60×60

2.790 ден

Единица мерка m2

Гранитна подна плочка за јавни простори со фреквентно движење:барови, ресторани, хотели, продавници, канцеларии. Погодна за надворешна употреба.Digita Technology

Карактеристики

Производител

Ceramica Sant'Agostino

Боја

Сива

Димензија

60×60 cm

Дебелина

10 mm

Употреба

Hадвор, Sид, Внатре, Под

Колекција

Set

Состав

Bештачки гранит

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување во кутија

1,44 m2

Завршна обработка

Natural R10

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “CSA Set Dress Dark 60×60”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *