BT65103A Хидромасажна када

130.080 ден

– Хидромасажна акрилна када со метална потконструкција,
– Вграден туш сет и каскадна чешма,
– Контролен панел со регулатор на масажа,
– 6 големи и 6 мали млазници,
– Догревање на вода,
– 2 перничиња,
– Сифон.

Карактеристики

Боја

Бела

Димензија

140x140x63cm

Потекло

Кина

Состав

Акрил/Стакло/Метал

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “BT65103A Хидромасажна када”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *