BT62111M Хидромасажна када

135.610 ден

10 in stock

Опис

  • Хидромасажна акрилна када со метална потконструкција,
  • вграден туш сет и каскадна чешма,
  • контролен панел со регулатор на масажа,
  • 6 големи и 6 мали млазници,
  • догревање на вода,
  • 2 перничиња,
  • сифон,
  • радио

Карактеристики

Боја

Бела

Димензија

140x140x58cm

Потекло

Кина

Материјал

Акрил

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “BT62111M Хидромасажна када”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *