Попуст!

Brig Silas 80 Сет мебел за бања бел

18.100 ден

Карактеристики

Димензија

80x40x50cm

Пакување

Сет елемент, мијалник и огледало

Потекло

Кина

Производител

Brig

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Brig Silas 80 Сет мебел за бања бел”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *