Попуст!

Brig OKTAVIO 120 Сет мебел за бања

45.730 ден 36.598 ден

Сет мебел за бања составен од 3 елемента. Конзолен кабинет од МДФ со двоен керок мијалник, дим.120x47xh62 cm. Две фиоки со механизам за меко затварање. Огледало со LED осветлување, дим.:120xh50x4cm. Боја ОРЕВ/БЕЛА.

Карактеристики

Производител

Brig

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Brig OKTAVIO 120 Сет мебел за бања”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *