Brig Огледало OPPO-700R-LED

9.840 ден

Шифра: 8438 Категории: ,

Карактеристики

Димензија

70cm

Потекло

Кина

Производител

Brig

Состав

огледало со LED осветлување

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Brig Огледало OPPO-700R-LED”