Brig Огледало -J-500YS LED

8.670 ден

Шифра: 8441 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

50xh80cm

Потекло

Кина

Производител

Brig

Состав

огледало со LED осветлување

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Brig Огледало -J-500YS LED”