Brig Мебел за бања Edmond WD-600VA

11.380 ден

Карактеристики

Димензија

60x42xh41cm

Потекло

Кина

Производител

Brig

Состав

MDF со PVC фолија , керок мијалник

Боја

Бела

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Brig Мебел за бања Edmond WD-600VA”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *