Brig Мебел за бања Ugo D-500K

7.440 ден

Карактеристики

Димензија

50×28.5xh51cm

Потекло

Кина

Производител

Brig

Состав

MDF со PVC фолија , керок мијалник

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Brig Мебел за бања Ugo D-500K”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *