Brig Мебел за бања Lynnfield LDD-660SH

17.530 ден

Карактеристики

Димензија

66x46x86cm

Состав

MDF со PVC фолија , керок мијалник

Дезен

Alps White

Производител

Brig

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Brig Мебел за бања Lynnfield LDD-660SH”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *