Brig Мебел за бања Devon D-VD-600S

14.150 ден

Карактеристики

Димензија

60x40xh43cm

Потекло

Кина

Производител

Brig

Состав

MDF со PVC фолија , керок мијалник

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Brig Мебел за бања Devon D-VD-600S”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *