Brig Edmond LW-330 страничен елемент

5.780 ден

Шифра: 8432 Категории: ,

Карактеристики

Димензија

33x22xh70cm

Потекло

Кина

Производител

Brig

Состав

MDF со PVC фолија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Brig Edmond LW-330 страничен елемент”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *