Попуст!

Brig BENET 80 Сет мебел за бања

21.650 ден 17.298 ден

Сет мебел за бања составен од 3 елемента. Конзолен кабинет од МДФ со керок мијалник, дим.80x46xh47 cm. Единечна фиока со механизам за меко затварање. Огледало со LED осветлување, дим.:80xh80cm. Боја ОРЕВ.

Карактеристики

Производител

Brig

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Brig BENET 80 Сет мебел за бања”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *