Попуст!

Brig BENET 60 Сет мебел за бања бел

15.250 ден

Шифра: 3075 Категорија

Карактеристики

Димензија

80x45x46,5cm

Пакување

Сет елемент, мијалник и огледало

Потекло

Турција

Производител

Brig

Состав

керок, МДФ, дрво

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Brig BENET 60 Сет мебел за бања бел”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *