Brig Огледало -J-500YS LED

6.770 ден

Карактеристики

Димензија

50xh80cm

Потекло

Кина

Производител

Brig

Состав

огледало со LED осветлување

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Brig Огледало -J-500YS LED”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *