Brig Огледало OPPO-600R

6.640 ден

Шифра: 8437 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

60cm

Состав

огледало со LED осветлување

Потекло

Кина

Производител

Brig

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Brig Огледало OPPO-600R”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *