Brig Огледало OPPO-700R-LED

7.690 ден

Шифра: 8438 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

70cm

Потекло

Кина

Производител

Brig

Состав

огледало со LED осветлување

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Brig Огледало OPPO-700R-LED”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *