Brig Огледало LBD-LED

5.040 ден

Карактеристики

Димензија

50x80cm

Потекло

Кина

Производител

Brig

Состав

метал/стакло

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Brig Огледало LBD-LED”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *