Brig Мебел за бања Lynnfield LNN-1000SH

19.200 ден

Карактеристики

Димензија

100x46x85cm

Состав

MDF со PVC фолија , керок мијалник

Дезен

Forest Walnut

Производител

Brig

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Brig Мебел за бања Lynnfield LNN-1000SH”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *