Brig Мебел за бања Ideal W-YS-500K

10.330 ден

Карактеристики

Потекло

Кина

Димензија

50x30x58cm

Производител

Brig

Состав

MDF со PVC фолија , керок мијалник

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Brig Мебел за бања Ideal W-YS-500K”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *