Бојлер Ting Inox BVE 80L КР

12.900 ден

Шифра: 38097 Категории: , ,

Карактеристики

Капацитет

80l

Moнтажа

вертикален

Изолација

25mm Poliuretan

Состав

AISI 304 INOX

Димензија

(В x Ш x Д): 83 x 43,5 x 10 cm

Работен притисок

6 Mp

Mоќност

2,5kW

Макс. температура

90° C

Гаранција

20 год. на казан

Производител

Ting Inox

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Бојлер Ting Inox BVE 80L КР”