Бојлер Ting inox BVE 10L високомонтажен

6.100 ден

Шифра: 38288 Категории: , ,

Карактеристики

Капацитет

10l

Димензија

(ВхШхД)-43х23х23cm

Состав

AISI 304 Inox казан

Моќност

1,5kW

Работен притисок

6 bar

Работна температура

75ºC/99ºC

Гаранција

20 год. на казан

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Бојлер Ting inox BVE 10L високомонтажен”