Бојлер Ting inox BVE 10L нискокомонтажен

6.100 ден

Шифра: 40244 Категории: , ,

Карактеристики

Kапацитет

10l

Моќност

1,5kW

Димензија

(ВхШхД) 43х23х23cm

Работен притисок

6 bar

Состав

AISI 304 Inox казан

Изолација

Камена волна со Al фолија

Работна температура

75ºC/99ºC

Производител

Ting Inox

Гаранција

20 год. на казан

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Бојлер Ting inox BVE 10L нискокомонтажен”