Бензински генератор за напон JMS ЕD 5000 A

42.900 ден

Опис

 • Максимална моќност (kW) -6.5
 • Номинална моќност (KW)-5
 • Излезен напон AC (V)-220
 • Излезен напон DC(V)-12
 • Сила на мотор (HP)-15
 • Начин на стартување -Рачно + Eлектрично
 • Гориво-Дизел
 • Резервоар за гориво (L) -25
 • Резервоар за масло (L)-1,1
 • Димензии(cm)-70х53х57
 • Maса (kg)-78

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Бензински генератор за напон JMS ЕD 5000 A”