Бензински генератор за напон JMS 4800

16.900 ден

Шифра: 149 Категории: ,

Опис

 • Максимална моќност (kW) -3,5
 • Номинална моќност (KW)-3
 • Излезен напон AC (V)-220
 • Излезен напон DC(V)-12
 • Сила на мотор (HP)-6,5
 • Начин на стартување -Рачно
 • Гориво-Бензин
 • Резервоар за гориво (L) -15
 • Резервоар за масло (L)-0,6
 • Димензии(cm)-61х44х46
 • Maса (kg)-45

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Бензински генератор за напон JMS 4800”