Бензински генератор за напон JMS 6500

36.900 ден

 • Максимална моќност (kW) -5.5
 • Номинална моќност (KW)-5
 • Излезен напон AC (V)-220
 • Излезен напон DC(V)-12
 • Сила на мотор (HP)-12
 • Начин на стартување -Рачно + Eлектрично
 • Гориво-Бензин
 • Резервоар за гориво (L) -25
 • Резервоар за масло (L)-1,1
 • Димензии(cm)-70х53х57
 • Maса (kg)-78
Шифра: 148 Категории: ,

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Бензински генератор за напон JMS 6500”