Попуст!

Azzurra Надграден мијалник GLAZE/GLZ50X40/IN

7.640 ден 4.300 ден

Шифра: 4605 Категории: , , Tag:

Карактеристики

Состав

порцелан

Производител

Azzurra

Потекло

Италија

Забелешка

Во цената не е вклучена батерија за мијалник

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Azzurra Надграден мијалник GLAZE/GLZ50X40/IN”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *