Попуст!

Azzurra Надграден мијалник PRUA/PRI50B1/IN

9.690 ден

Шифра: 4531 Категории: , ,

Карактеристики

Состав

порцелан

Производител

Azzurra

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Azzurra Надграден мијалник PRUA/PRI50B1/IN”