Попуст!

Azzurra Надграден мијалник PRUA/PRU265

10.760 ден 7.596 ден

Шифра: 4530 Категории: , , Tag:

Карактеристики

Состав

порцелан

Производител

Azzurra

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Azzurra Надграден мијалник PRUA/PRU265”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *