Попуст!

Azzurra Надграден мијалник PRUA/PRI50B1/IN

13.040 ден 9.690 ден

Шифра: 4531 Категории: , , Tag:

Карактеристики

Состав

порцелан

Производител

Azzurra

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Azzurra Надграден мијалник PRUA/PRI50B1/IN”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *