AWD02331411 Стол за бања

2.450 ден

Карактеристики

Димензија

39x49x42cm

Состав

Алуминиум/PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD02331411 Стол за бања”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *