AWD02331409 Стол за бања

2.300 ден

Карактеристики

Димензија

37x51x35.5cm

Состав

Алуминиум/PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02331409 Стол за бања”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *