AWD02331408 Стол за бања

2.050 ден

Карактеристики

Димензија

36x32x32cm

Состав

Алуминиум/PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02331408 Стол за бања”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *