AWD02210369 Безбедносен држач

1.700 ден

Карактеристики

Димензија

7x44x12cm

Состав

не'рѓосувачки челик

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02210369 Безбедносен држач”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *