AWD02210368 Безбедносен држач

1.400 ден

Карактеристики

Димензија

8X34.5x5cm

Состав

не'рѓосувачки челик

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02210368 Безбедносен држач”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *