Карактеристики

Димензија

17.5x7x7cm

Состав

ABS-Пластика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Solei

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Solei 02191515 Дозер за течен сапун”