AWD Solei 02191515 Дозер за течен сапун

320 ден

Карактеристики

Димензија

17.5x7x7cm

Состав

ABS-Пластика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Solei

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Solei 02191515 Дозер за течен сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *