AWD02191459 Rime Сад за сапун

450 ден

Карактеристики

Димензија

2.5×12.5x8cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191459 Rime Сад за сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *