AWD Rime 02191456 Дозер за течен сапун

710 ден

Карактеристики

Димензија

20×7.5×7.5cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Rime

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Rime 02191456 Дозер за течен сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *