AWD Isana 02191440 Сад за сапун

210 ден

Карактеристики

Димензија

3×12.5x9cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Isana

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Isana 02191440 Сад за сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *