AWD02191439 Isana Сад за памук

220 ден

Карактеристики

Димензија

12x8x8cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191439 Isana Сад за памук”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *