AWD Isana 02191439 Сад за памук

220 ден

Карактеристики

Димензија

12x8x8cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Isana

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Isana 02191439 Сад за памук”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *