AWD02191438 Isana Дозер за течен сапун

330 ден

Карактеристики

Димензија

19x8x8cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191438 Isana Дозер за течен сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *