AWD02191433 Cleo Дозер за течен сапун

670 ден

Карактеристики

Димензија

18x9x9cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191433 Cleo Дозер за течен сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *